Ruční lymfatická masáž, rovněž taky nazývaná manuální lymfodrenáž, je detoxikační masáží, při které dochází ke zrychlení metabolismu a rychlejšímu odvádění škodlivin a toxinů z těla, k normalizaci hypofunkce štítné žlázy a nízkého tlaku. Tato masáž působí očistně jak na fyzické úrovni, tak rovněž na psychické úrovni klienta.

Jedná se o speciální jemnou masážní techniku, která zvyšuje imunitu, pomáhá na celulitidu, otoky nohou, křečové žíly, při revmatismu, menstruačních bolestech, migrénách, napomáhá odtoku škodlivin z těla, detoxikuje a regeneruje organismus. Masáž se doporučuje rovněž klientům po úspěšném ukončení onkologické léčby na pročištění organismu po chemoterapiích, dále také po různých těžkých zánětlivých a infekčních nemocech (např.zápalu plic, při špatných jaterních testech atd.) a rovněž také jako pročištění organizmu budoucích maminek před těhotenstvím, nebo také v případě, že má klientka problémy otěhotnět.

Lymfatická masáž je pro klienta díky jemným hmatům nebolestivá, příjemná, relaxační, s velmi prospěšným efektem pro jeho zdraví.


Sun Studio | Fibichova 23, 612 00, Brno-Královo Pole | na mapě – zde | © sun-studio 2010
Provozní doba: po domluvě, IČO: 766 76 919 | Mobil: +420 603 281 054, E-mail: info@sunstudio.cz